Fortesil® 60 tablet

Fortesil® 60 tablet
PDK 8594189200242
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
109 
max 10 kusů

Extra silná dvojitá dávka 300 μg biotinu v 1 tabletě. Biotin (vitamin B7 neboli H) je důležitý pro tvorbu keratinu, který je hlavní strukturní složkou vlasů a nehtů. Biotin je potřebný pro buněčný růst a pro produkci mastných kyselin.

Popis / charakteristika:

Extra silná dvojitá dávka 300 μg biotinu v 1 tabletě. Biotin (vitamin B7 neboli H) je důležitý pro tvorbu keratinu, který je hlavní strukturní složkou vlasů a nehtů. Biotin je potřebný pro buněčný růst a pro produkci mastných kyselin.
Komplex vitamínů a minerálních látek na podporu pevných vlasů, nehtů a zdravé pokožky.
Snadno polykatelné tablety s mátovým aromatem.

Účinky:

Biotin napomáhá ke správné funkci enzymů nezbytných pro metabolismus tuků a cukrů, dále pro růst a obnovu buněk a tkání. Biotin přispívá ke zdraví kůže, nehtů a vlasů.

Zinek přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a syntéze bílkovin. Podporuje zdravý stav vlasů, nehtů a zdravé pokožky. Zinek se podílí na procesu dělení buněk, tvorby vaziva a hojení ran. Chrání buňky před oxidativním stresem.
Kyselina pantothenová snižuje míru únavy a vyčerpání a přispívá ke správnému energetickému metabolismu.
 
Dávkování a způsob užití:

Užívejte pravidelně 1 tabletu denně.
Není určeno pro děti.


Složení:

Plnidla (hydrogenfosforečnan vápenatý, maltodextrin), oxid křemičitý, oxid zinečnatý, protispékavá látka (stearan hořečnatý), D-pantothenan vápenatý, potahovací látky (hydroxypropylmethylcelulóza, mastek), přírodní aroma (mátový extrakt), biotin.
Bez cukru, bez lepku a bez laktózy.


Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.